Värsked tööpakkumised

Büroojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 99532

Tööpakkumise number

99532

Töö kirjeldus

Otsime oma Tallinna kontorisse büroo juhatajat, kes juhiks kinnisvara protsesse, kontrolliks ja suunaks maaklerite/hindajate tööd, värbaks uusi töötaid ning korraldaks igapäevaselt büroo tegevust.

Nõudmised kandidaadile

Ootame kandidaadilt:
eelnevat töökogemust kinnisvara valdkonnas
soovitavalt kõrgharidust
analüüsi ja süstematiseerimise võimet
väga head eesti keele oskut, vene ja inglise keele oskust suhtlustasandil, kasuks tuleb saksa keele oskus
personalitöö kogemust
avatust ja aktiivsust

Ettevõte pakub

Meie pakume omalt poolt:
võimalust areneda ja end teostada
meeldivat töökeskkonda
võimalust firma arengut puudutavates küsimustes kaasa rääkida
head töötasu

Lisainfo

Palume saata kandideerimiseks nii sooviavaldus kui ka elulookirjeldus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
15. märts 2007

Markee Kinnisvara on loodud 2000 aastal Viljandis. Tartus avati kontor 2003 aasta aprillis. Markee Kinnisvara tegeleb kinnisvara vahenduse,- arenduse ja haldusega. Meil on atesteeritud hindaja ning me teostame eksperthinnanguid.