Värsked tööpakkumised

Büroojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 116363

Tööpakkumise number

116363

Töö kirjeldus

Otsime osalise tööajaga büroojuhti, kelle ülesanneteks on büroo töö korraldamine, suhtlemine klientidega, asjaajamine, koolituste ettevalmistus, kaasalöömine firma arengus.

Nõudmised kandidaadile

Otsime avatud suhtlejat, initsiatiivikat ja optimistlikku inimest. Võimalik töötada ülikooliõpinute kõrvalt.
Olulised on hea arvutitundmine ja inglise keele oskus.
Vajalik hea organiseerimisoskus, loov lähenemine, huvi koolitusvaldkonna ja inimeste vastu.

Pakume paindlikku tööaega, huvitavat ja vaheldusrikast tööd, suuri arenguvõimalusi firma sees.

Lisainfo

Kasuks tuleb autojuhiload ja oma auto kasutamise oskus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. august 2007
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2007

Kiirestiarenev väike koolitusfirma, mis peamiselt keskendunud meeskonnakoolituste ja seikluskoolituste, aga ka teiste elamuslike täiendkoolituste läbi viimisest organisatsioonidele.