Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65926

Büroojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu roll on koostöös sekretäriga toetada ja nõustada meie meeskonda igapäevases töös. Sa korraldad firma asjaajamist, assisteerid juhatuse liikmeid, tagad erinevate tehniliste töövahendite korrasoleku koostöös meie partnerfirmadega, organiseerid erinevaid üritusi, asendad sekretäri ning tegeled paljude pisiasjadega, mis meie töös võivad ette tulla. Sinu tegevus aitab kaasa sellele, et meil on hubane ja ilus büroo, avatud ja meeldiv õhkkond ning turvaline ja mugav töökeskkond.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on soov abistada oma kolleege ja kliente aitamaks kaasa projektide õnnestumisele. Sa sobid meie meeskonda, kui Sulle meeldib teha koostööd ühiste eesmärkide saavutamiseks ning Sa võtad meie igapäevamurede lahendamise oma südameasjaks. Ootame Sinult vähemalt rakenduslikku eriharidust, bürootöö kogemust ning väga head inglise keele oskust. Oled kogenud ning heal tasemel arvutikasutaja (Outlook, Word, Excel, PowerPoint). Sinu töö eeldab iseseisvat tegutsemist, täpsust, paindlikkust, organiseerimisvõimet ning pingetaluvust. Sa oled kiire tegutsemis- ja otsustusvõimega inimene, kes suudab end jagada mitme tööülesande vahel.

Fontes pakub Sulle huvitavat tööd ja häid töötingimusi kaasaegse konsultatsioonifirma professionaalses ja innukas meeskonnas.

Tööpakkumise number
#65926

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. mai 2006
Kuulutus sisestati:
2. mai 2006

Fontes on konsultatsioonifirma, mis on tegutsenud 16 aastat. Pakume oma klientidele kaasaegseid lahendusi personaliotsingu, töötajate hindamise ja arendamise, palgakorralduse ja inimeste juhtimise alal. Meie partneriteks on rahvusvaheline hindamismeetodite arendaja SHL Group ja personaliotsingufirmade ühendus AIMS-Network. Fontese põhiväärtusteks on kliendikesksus, meeskonna ja lahenduste arendamine, professionaalsus ja koostöö. Meie meeskonnas töötab 25 inimest. Lisainfo internetis www.fontes.ee.

Vaata rohkem

Büroojuht