2023-08-23 14:48:55

Büroojuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses uude kontorisse kolimise ja töömahu suurenemisega otsime oma kasvavasse kollektiivi büroojuhti, kelle tööülesanneteks on:

  • Kontori igapäevatöö ja asjaajamise korraldamine
  • Dokumendihalduse ning arhiivitöö korraldamine
  • Kolleegide abistamine jooksvates küsimustes
  • Külaliste vastuvõtmine
  • Lähetuste organiseerimine
  • Ettevõtte siseste koosolekute ettevalmistamine, korraldamine ja protokollimine
  • Ettevõtte ühisürituste organiseerimises osalemine
  • Värbamisprotsessides abistamine ja koordineerimine
  • Sobivate kandidaatide leidmine ja nendega suhtlemine

Ootused kandidaadile

Ootame sind kandideerima, kui:

  • Sul on eelnev samalaadse töö kogemus
  • Naudid planeerimist, organiseerimist ja mitme asja korraga tegemist
  • Omad asjaajamise, dokumendihalduse ja andmebaaside kasutamise teadmisi
  • Valdad väga heal tasemel eesti ning inglise keelt nii kõnes kui kirjas
  • Oskad töötada individuaalselt ja ka meeskonnas
  • Omad head suhtlusoskust ja pingetaluvust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Huvi korral võimalust arendada end personalijuhtimise valdkonnas
  • Toetavat meeskonda
  • Vaheldusrikast ja rutiinivaba tööd
  • Arenguvõimalusi kasvavas energeetikaettevõttes
  • Paindlikku tööaega
  • Võimalust viia Eesti energeetika 21. sajandisse, muutes see jätkusuutlikuks ja kliimaneutraalseks!