Tööpakkumise number

605245

EstateGuru OÜ Büroojuht

Töö kirjeldus

EstateGuru otsib oma
meeskonda büroojuhti.

Tahaksid töötada rahvusvahelises ning kiiresti
arenevas ettevõttes, teenida motiveerivat tasu ning
unustada hall argipäev? Liitu EstateGuruga
saamaks osa eduka start-up-ettevõtte arengust!
EstateGuru on juhtiv Euroopa
investeerimisplatvorm, mis keskendub
lühiajalistele kinnisvaraga tagatud laenudele.

Ettevõtte asjaajamise korraldamine ning igapäevaste jooksvateküsimuste lahendamine;
Klientide vastuvõtmine ja nendega suhtlemine, sh vastamine telefonikõnedele/e-kirjadele;
Meeldiva töökeskkonna tagamine (töövahendite tellimine, juhtkonna assisteerimine sh piletite,
majutuste broneerimine);
Tööjuhendite koostamine ning -hõive planeerimine (töögraafikud, puhkused jne);
Ettevõtte dokumentatsiooni eest vastutamine (lepingute arhiveerimine jne);
Ürituste planeerimine ja korraldamine;
Erinevate erialaste projektidega tegelemine.

Nõudmised kandidaadile

Väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui ka kirjas;
Omandatud kõrgharidus (kasuks tuleb ka varasem töökogemus sekretäri või büroojuhina);
Hea koostöö- ja suhtlemisoskus;
Efektiivne ajakasutusoskus ja organiseerimisvõimekus;
Täpsus ja korrektsus ka pingelistes olukordades;
Rõõmsameelsus, ausus ja abivalmidus.

Ettevõte pakub

Ühtehoidvat ja avatud suhtumisega rahvusvahelist meeskonda;
Laialdasi erialaseid teadmisi ja töökogemust kiirelt arenevas Fintech sektoris;
Paindlikku töögraafikut ning modernseid töötingimusi Tallinna kesklinnas asuvas kontoris;
Motiveerivat töötasu ning lisaks ka sporditoetust (SportID), parkimise kompensatsiooni ning
suvekontorit Hispaanias;
Olla osa millestki suurest ja ägedast, mis muudab kinnisvarafinantseerimise paradigmasid.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada meile oma CV: daniil(at)estateguru.co

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
26. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
27. juuni 2019
Soovin kandideerida

Büroojuht

ESTATEGURU OÜ

Viie tegutsemisaastaga on EstateGuru kasvanud jõudsalt – koondanud kokku erakordse ning
professionaalse meeskonna, rahastanud üle 125 miljoni euro väärtuses kinnisvaraga tagatud laene
ning teeninud oma investoritele juba üle 8 miljoni euro intressitulu.

Avan ettevõtte profiili