Värsked tööpakkumised

Büroojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 85461

Tööpakkumise number

85461

Töö kirjeldus

Sinu tööks on:

  • büroo töö korraldamine, andmebaaside ja dokumentide haldamine, meie advokaatide abistamine nende igapäevatöös ja asjaajamises ning klientidele meeldiva vastuvõtu ja õhkkonna loomine.

Nõudmised kandidaadile

Saad selle tööga edukalt hakkama, kui:

  • Sul on varasem sekretäri või büroojuhi töökogemus
  • valdad eesti ja inglise keelt kõnes ning kirjas
  • oskad vene keelt suhtlustasandil
  • oled iseseisev, kohusetundlik ja täpne
  • oskad planeerida oma tööd ja aega
  • oled valmis pakkuma ideid ja lahendusi büroo veel paremaks toimimiseks

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • võimalust osaleda eduka advokaadibüroo arengus
  • koolitusi erialase professionaalsuse tõstmiseks
  • väga meeldivaid ja tööalaselt nõudlikke töökaaslasi
  • head töökeskkonda südalinnas asuvas kaasaegses kontoris
  • kindlat põhipalka

Lisainfo

Oled oodatud kandideerima, kui tahad ennast teostada heatujulises ja pühendunud meeskonnas ning soovid vastutada advokaadibüroo haldusküsimuste lahendamise ja tehnilise käigushoidmise eest.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
15. november 2006

Advokaadibüroo Tamme & Otsmann on ettevõtte nõustamise vallas tegutsev kogenud õigusala professionaalidest koosnev meeskond. Meie eesmärgiks on klientide huvide tulemuslik kaitse ja esindus, mis rajaneb asjatundlikkusel ning usalduslikul koostööl.