Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168371

Büroojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ettevõtte igapäevase asjaajamise korraldamine
- juhatuse liikmete ja teiste ettevõtte töötajate assisteerimine
- info liikumise tagamine - telefonikõnede, teadete ja fakside vastuvõtmine ja edastamine
- kirjavahetuse ja dokumendihalduse korraldamine
- kontori varustamine vajalike vahenditega

Ootused kandidaadile

- töökogemus büroojuhi, assistendi või juhi abina
- erialane või kõrgem haridus
- väga hea suhtlemis- ja organiseerimisoskus
- kohusetundlikkus ja korrektsus suhtlemises ja oma töös
- initsiatiivikus ja positiivne ellusuhtumine
- väga heal tasemel eesti keel ja vene keel
- inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
- kontoritööks vajalike arvutiprogrammide tundmine (MS Office)
- kontori- ja sidetehnika kasutamise oskus
- esinduslik välimus
- B-kategooria autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist töötasu ja motivatsioonipaketti
- kaasaegset töökeskkonda ja meeldivat kollektiivi
- enesetäiendamise võimalusi

Tööpakkumise number
#168371

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. november 2008
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2008
Lisainfo palga kohta:
8000 netto - katseajal

CVKeskus.ee klient

Ametlik esindaja Borjomi Eestis.

Vaata rohkem

Büroojuht