Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148564

Büroojuht - sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nooruslik meeskollektiiv vajab abi igapäevase kontoritöö ja infoliikumise korraldamisel, telefonile ja kirjadele vastamisel, haldus- ja logistikaküsimuste lahendamisel.

Ootused kandidaadile

Sobid antud ametikohale kui:

  • tunned sekretäritööd ja dokumendihaldust,
  • saad hästi hakkama arvutis,
  • valdad hästi eesti ja inglise keelt (nii kõnes kui kirjas) ning vene keelt suhtluskeele tasemel,
  • omad algteadmisi raamatupidamisest,
  • oled kiire taibuga ja tuled hästi toime ka mitmete ülesannetega üheaegselt,
  • oled iseseisev ja märkad ise tegemist vajavaid ülesandeid,
  • oled hea suhtleja, sõbralik ja positiivne.

Kasuks tuleb erialane haridus ja varasem sekretäritöö kogemus.

  • töötamist oma ala tippspetsialistide nooruslikus meeskonnas
  • koolitust konkreetseks tööks
  • konkurentsivõimelist palka ja kaasaegset töökeskkonda
  • arengu- ja karjäärivõimalusi rahvusvahelises kiirelt kasvavas telekommunikatsioonikontsernis

Tööpakkumise number
#148564

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. mai 2008
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2008

Linxtelecom Estonia on Hollandi kapitalile tuginev infotehnoloogia- ja telekommunikatsiooniteenuseid pakkuv ettevõte, mis tegutseb alates 2002.aastat. Tegu ei ole algajatega - meie meeskond on kaua koos püsinud ja oma jälje eesti side- ning serveriteenuste turule jätnud. Oleme spetsialiseerunud eelkõige nõudliku äriklientuuri varustamisele kõrgekvaliteediliste side- ja serveriteenustega, kasutades individuaalset lähenemist. Märkimisväärse osa meie käibest annab ka teiste sideoperaatorite varustamine rahvusvahelise sidega.

Vaata rohkem