Värsked tööpakkumised

Büroojuht Põlvas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 182601

Tööpakkumise number

182601

Töö kirjeldus

Sinu uus töökoht asub ühe suurema Eesti toiduainetetööstuse Põlva tootmisosakonnas. Sinu töökohustused on seotud osakonnajuhataja assisteerimise, palga- ja personaliarvestuse ning igapäevase bürootöö korraldamisega.

Nõudmised kandidaadile

Kindlasti soovime, et sul oleks töökogemus palgaarvestajana, kasuks tulevad ka kogemused personaliarvestuses ja dokumendihalduses. Hea töötulemuse saavutamine eeldab, et sa oleksid täpne, kiire ja tähelepanelik, alati oma tegevustes kohusetundlik ning süsteemne. Juhi ja kolleegide assisteerimine eeldab sinult valmisolekut abistamiseks, avatud ja sõbralikku suhtlemist. Vahetevahel võivad töökohustused nõuda ka vene ja inglise keele kasutamist. Kui sinus on piisavalt aktiivsust ja uudishimu, et õppida olemasolevale arvutikasutamise oskusele juurde uusi oskusi, siis saada oma kandideerimisavaldus ja CV meile juba täna. See võib olla just see töökoht, mida sa oled Põlva linnas otsinud!

Pakume sulle vaheldusrikast tööd suure tootmisettevõtte kohalikus tootmisüksuses, aitame sul esimestel kuudel meid tundma õppida ja uusi töökohustusi omandada.

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. august 2009
Kuulutus sisestati:
14. august 2009

Tere AS on suurim kodumaisel kapitalil põhinev piimatööstus.
Meie tooteid tuntakse kaubamärkide Tere, Dr Hellus, Haps, Fit, Mumuu, Kohuke, Black Mama, Emma ja Merevaik järgi.