Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #223478

Büroojuht / personalispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Personalispetsialisti töö - sisekommunikatsioon, töötajatega seotud aruannete koostamine ja töötajate andmebaasi pidamine, puhkuste administreerimine, esmase valiku läbiviimine, töölepingute ning nende muudatuste vormistamine, tööalase seadusandluse täitmise järgimine (tööohutus, töötervishoid), firmaürituste korraldamine.
Kontori haldamine ning juhtkonna abistamine administratiivsetes küsimustes. Kontoritarvete ostmine, rendi- ja koristuslepingute haldamine, kontoritehnika (IT-kontaktisiku tööülesanded), kommunikatsioonide ja turvasüsteemide töö tagamine, kontoritöö üldine organiseerimine.

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus
Eesti- ja inglise keele väga hea valdamine, vene keele oskus suhtlustasandil.
Hea arvutikasutusoskus (Word, PowerPoint, Excel, Internet)
Koostöövalmidus, hea suhtlemisoskus
Oskus iseseisvalt otsuseid vastu võtta
Kiirus ja täpsus
Kasuks tuleb eelneva sarnase töökogemuse olemasolu

Ettevõte pakub

Tööd rahvusvahelises firmas
Mõnusat töökeskkonda
Väljaõpet
Head palka ja soodustusi

Lisainfo

Tööle asumise aeg on mai kuus (lapsehoolduspuhkusel oleva inimese asendamiseks ca 2 aastaks)

Tööpakkumise number
#223478

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
28. märts 2011

AS PepsiCo Eesti on rahvusvahelise PepsiCo korporatsiooni tütarfirma Eestis. Me oleme Eestis turuliidrid müües edukaid soolaste suupistete brände - Lay`s, Lay`s Appetite ja Cheetos. Meie edu põhineb oma töötajate, klientide ja toodete väärtustamisel.

Vaata rohkem