Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #302253

Büroojuht- klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Rendilepingute aktiveerimine laoprogrammis ja rendiarvete koostamine
  • Transpordi tellimine ja transpordi- ning kompensatsiooniarvete koostamine
  • Tagastuste tegemine laoprogrammis
  • Suhtlemine klientidega
  • Võlgnevuste haldamine
  • Igapäevase bürootöö korraldamine
  • Erinevate lepingute sõlmimine ning lõpetamine
  • Külaliste vastuvõtmine
  • Ürituste korraldamine koostöös üritusturundusfirmadega

Ootused kandidaadile

  • Juhiabina töötamise kogemus
  • Väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • Hea vene keele oskus
  • Hea organiseerimisvõime
  • Suur pingetaluvus
  • Täpsus
  • Väga hea probleemide lahendamise oskus

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Sõbralikku ja abivalmis kollektiivi
  • Rahvusvahelist suhtlust
  • Arengu- ja koolitusvõimalust
  • Võimalust töötada oma ala parimas ettevõttes

Lisainfo

Soovitavalt ootame CV’d koos pildiga.

Tööpakkumise number
#302253

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. märts 2013
Kuulutus sisestati:
19. märts 2013

PERI AS’i eesmärk on muuta betoneerimistööd raketiste abil lihtsamaks, efektiivsemaks ja ohutumaks. Peaaegu nelikümmend aastat on firma
arendanud ja täiendanud oma toodangut saavutamaks tippkvaliteeti raketiste ja tellingute alal. PERI on maailmas sellel alal konkureerivate firmade seas
üks suurimaid.

Vaata rohkem