Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143344

Büroojuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks vastutusaladeks saavad:

  • kogu kontoritöö koordineerimine ja korraldamine
  • juhtkonna assisteerimine
  • vastutus kogu kontori dokumentatsioonihalduse eest
  • kontori infoliikuvuse korraldamine
  • hea seismine kontori inventari eest
  • vajadusel personalialaste tegevuste koordineerimine
  • erinevate projektide ja hangete korraldamine.

Ootused kandidaadile

  • varasem erialane töökogemus (soovitavalt rahvusvahelises ettevõttes)
  • kesk- või eriharidus (kõrgharidus tuleb kasuks)
  • heal tasemel eesti ja inglise keele valdamine kõnes ja kirjas
  • hea kontoritarkvara ja programmide kasutamise oskus
  • initsiatiivikus ja loogiline mõtlemine
  • ümberlülitamiskiirus, võime tulla toime mitme tegevusega samaaegselt
  • suutlikkus enda tööd koordineerida, hea enesedistsipliiniga, õppimisvõimeline

  • püsivat, arendavat ja huvitavat tööd rahvusvaheliselt tegutsevas muusikaäris
  • osalemist rahvusvahelise organisatisooni laienemisel
  • mõnusat ja toetavat juhtkonda
  • tööaega E-R 10.00-18.00
  • vajadusel trantspordi kompensatiooni
  • töötasu 10 000- 15 000,- neto.

Lisainfo

Töökoha asukoht: Viimsi, Randvere
Tööle asumise aeg: aprill 2008

Tööpakkumise number
#143344

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. märts 2008
Kuulutus sisestati:
5. märts 2008

Simplika on tööjõuvahenduse ja -rendi ettevõte, mis kuulub personaliotsingufirma CVO Group koosseisu. Simplika eesmärgiks on lihtsustada nii tööotsinguid kui ka töötajate otsinguid. Oleme oma asukohaga kesklinnas Postimaja II korrusel hästi kättesaadavad kõigile. Helista meile 6 990 500, või tule astu läbi!

Meie Kliendiks on Euroopa juhtivamaid iseseisvaid teenusepakkujaid muusikaturul, rohkem kui 7 000 muusikapala ja rohkem kui 100. tunni muusikavideotega.

Vaata rohkem

Büroojuht