2023-08-23 14:48:55

Büroojuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda BÜROOJUHTI, kelle peamisteks ülesanneteks on:
- osalemine töötajate valiku-, värbamis-. koolitus- ning hindamisprotsesside läbiviimisel;
- personali ja töökeskkonnaga seotud dokumentide koostamine ja haldamine;
- infoliikumise korraldamine (telefon, post, e-post, siseinfo);
- kontoritarvete haldamine ja tellimine;
- külaliste vastuvõtmine;
- ettevõtte kodulehekülje haldamine;
- ühisürituste korraldamine;
- jooksvate küsimuste operatiivne lahendamine.

Ootused kandidaadile

Ootame oma meeskonda inimest, kes on:
- kiire kohanemis- ja õppimisvõimega;
- hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskusega;
- täpne, kohusetundlik ja iseseisev oma töövaldkonna edasiarendamises;
- hea arvutikasutamise oskusega (MS Office);
- hea organiseerimisvõimega ning koostööaldis;
- edumeelse ja positiivse ellusuhtumisega.

Edukaks toimetulekuks on vajalik väga hea eesti keele oskus ning suhtlustasandil inglise ning vene keele valdamine. Eeldame kandidaadilt vähemalt kolme aastast töökogemust sarnasel ametikohal.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd;
- konkurentsivõimelist tasu;
- ajakohaseid töötingimusi pidevalt kasvavas ja arenevas ettevõttes;
- sõbralikku toetavat meeskonda.

Lisainfo

Töö on tähtajaline (lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendamine).
CV palume saata koos kaaskirja ning palgasooviga. Sobivate kandidaatidega võtame ühendust hiljemalt 23. jaanuariks.