Värsked tööpakkumised

Büroojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 81709

Tööpakkumise number

81709

Töö kirjeldus

  • Korraldab ja vastutab infoliikumise, arhiveerimise, asjaajamise korra koostamise, organiseerimise ja arendamise eest
  • Lisaks vastutab kontori korrashoiu korraldamise, külaliste vastuvõttude ja ringreiside korraldamise eest ning osaleb personalitiimis ja ühisürituste korraldamises.
  • Põhiülesannetele lisandub võimalus osaleda mitmesuguste projektide algatamisel ja teostamisel

Nõudmised kandidaadile

  • Töötaja peaks olema erialase keskeriharidusega (sekretäritööst või haldusjuhtimisest)
  • Kasuks tuleks varasem töökogemus antud vallas. Töötaja peab nägema selles töös väljakutset ja omama soovi end teostada
  • inglise, eesti ja vene keele oskus heal tasemel
  • Iseseisva töö oskus, stressitaluvus, usaldusväärsus, kohusetunne ning lojaalsus ettevõttele

  • Omalt poolt pakume eneseteostamise võimalust kiiresti arenevas rahvusvahelises firmas, head meeskonda, konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti ja pikaajalist koostööd

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2006
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2006

CVO Technology on CVO Group OÜ ärisuund, mis on keskendunud
peamiselt just tehnoloogia valdkonnaga seonduvate spetsialistide,
suuna-, valdkonna-, keskastme- aga ka tippjuhtide värbamisele.

Nefab Grupp pakub pakendilahendusi rahvusvahelistele tööstusettevõtetele eeskätt telekommunikatsiooni- ja masinatööstusseadmete transpordi tarbeks. Nefab'i tuntuimateks klientideks on Ericsson, Nokia, Alcatel, Nortel, Siemens, SAAB, Ford, Volvo, SKF jt. Nefab'i tootmisüksused paiknevad kümnes riigis nii Euroopas, Põhja- ja Lõuna-Ameerikas kui ka Aasias ning tooteid müüakse tütarfirmade vahendusel 36 riiki. Nefab Grupi tütarettevõte Eestis asub Lagedi uutes selleks spetsiaalselt ehitatud tootmishoonetes 2001 aastast. Nefab Eesti 2005 aasta käive oli 143 miljonit krooni, ettevõttes oli tööl 122 inimest. Eesmärk on kasvatada kohalikul turul turuosa, tõsta ettevõtte konkurentsivõimet vahetades välja majandustarkvara. Ettevõte omab ISO 9001:2000 ja 14001:2000 sertifikaati. Organisatsioon on noor ja väljakutseid ning eneseteostust pakkuv.