Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #309654

BÜROOJUHT

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* igapäevane kontori töö sujuvuse ja turvalise töökeskonna tagamine;
* ettevõtte dokumentatsiooni korrashioid ja haldamine;
* tegevjuhi assisteerimine;
* ettevõtte personalispetsialisti ülesannete täitmine;
* külaliste vastuvõtmine;
* vajadusel müügi/ostu assisteerimine;

Ootused kandidaadile

* vähemalt keskharidust, kõrgharidus on eeliseks;
* väga hea inglise ja eesti keele oskus, vene keele oskus on eeliseks;
* väga hea arvuti kasutamise oskus;
* suhtlemis- ja veenmisoskus;
* hea meeskonnatöötaja;
* korrektsus, täpsus ja süstemaatilisus;
* hea pingetaluvus ja paindlikkus;
* sekretär- asjaajaja väljaõpe ja töökogemus.

Ettevõte pakub

* eneseteostust kiiresti arenevas ettevõttes;
* vaheldusrikast tööd sõbralikus meeskonnas
* stabiilsust ja kaasaegset töökeskonda

Tööpakkumise number
#309654

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
30. mai 2013

AIM Production on Tallinna lähedal (Jüri Tehnopark) asuv kiiresti arenev lehtmetall allhanketöid teostav ettevõte, kes on spetsialiseerunud roostevabast terasest ja alumiiniumist koostude valmistamiisele.
Meie lõppklientide hulka kuuluvad sellised maalilmas tuntud suurfirmad nagu Vestas, Metso, Outotec ja teised.
Kui otsid arenguvõimalusi hästi motiveeritud meeskonnas ja tahad olla ise oma töökeskonna loomise juures, siis allolev töökoht on just sulle.

Vaata rohkem

BÜROOJUHT