Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #37304

BÜROOJUHATAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmargiks on:
-korraldada koolitus- ja konsultatsioonitegevust, infoalast teenindamist, liikmete tegevust tutvustavaid üritusi,
-luua ja arendada kontakte Eesti ametiliitudega, Eesti ja välismaa trükitööstuse ettevõtetega ning Trükitööstuse liidu esindamine,
-korraldada ja juhtida trükiliidu tegevust ning viia ellu volikogu otsuseid.

Ootused kandidaadile

-kõrgharidus,
-hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas,
-vene- ja soome keele oskus suhtlustasandil,
-organiseerimis- ja vastutusvõime,
-suhtlemisoskus ja koostöövõime,
-aktiivne ja positiivne ellusuhtumine ning loov lähenemine tööle,
-isikliku auto olemasolu

Ettevõte pakub

-huvitavat ja mitmekesist tööd,
-eneseteostusvõimalust,
-kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#37304