Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27426

Büroojuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö eesmärgiks on büroo efektiivse ja häireteta töökorralduse tagamine, töötajate assisteerimine ning traditsiooniliste sekretärikohustuste täitmine.
Peamised tööülesadned:

  • dokumendihalduse korraldamine
  • haldusküsimuste lahendamine
  • kirjavahetuse korraldamine
  • haldusdokumentide arhiivi korrashoid
  • töötajate reisiteeninduse korraldamine
  • büroo varustamine kantseleitarvetega
  • osalemine töötajatele ürituste korraldamisel
  • külaliste vastuvõtmine, koosolekute protokollimine, telefonikõnede vastuvõtmine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt kutseharidus, juhiabi/assistendi eriala
  • varasem töökogemus büroo töökorralduse alal vähemalt 1 aasta
  • dokumendihalduse põhialuste tundmine
  • väga hea eesti keele ja hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • arvuti kasutamise oskus kesktasemel
  • sõbralikkus, viisakus, vastutulelikkus
  • kohusetundlikkus, süsteemsus

Ettevõte pakub

  • rahvusvahelist töökogemust
  • tulemustest sõltuvat töötasu
  • kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#27426