Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314728

Büroojuhataja -sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte asjaajamise korraldamine ja sujuva kontoritöö tagamine (info liikumine telefoni ja kirja teel, kontoritarvete tellimine, kontori sisustuse ja bürootehnika korrashoid);
  • Kontori korrashoiu tagamine, ruumide ettevalmistamine nõupidamisteks ja koosolekuteks;
  • Juhtkonna ja meeskonna assisteerimine;
  • Dokumendiringluse - ja halduse korraldamine, dokumentatsiooni arhiveerimine;
  • Esindustegevus: külaliste vastuvõtt, tähtpäevad, õnnitlemised, lilled, firmaürituste korraldamine;
  • Ettevõtte veebilehe haldamine;
  • Lähetustega seonduv asjaajamine.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt kesk-või keskeriharidus;
  • Vähemalt 3 -aastane töökogemus sekretärina või 2 aastane töökogemus juhiabi või büroojuhina;
  • Positiivne ellusuhtumine, algatusvõime, väga hea suhtlemisoskus;
  • Iseseisvus ja prioriteetide seadmise oskus, hea pingetaluvus;
  • Ametikirjade ja üldkorraldusliku dokumentatsiooni (käskkirjad, korraldused, protokollid) koostamise ning dokumendihalduse oskus ja kogemus;
  • Väga hea eesti keele ning vene ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
  • Arvuti (tekstitöötlus, tabelarvutus, ajagraafikud, internet) ja olulisemate bürootööks vajalike internetipõhiste lahenduste kasutamise oskus;
  • Soovitavalt autojuhilubade olemasolu ja auto kasutamise võimalus.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd rahvusvahelises keskkonnas;
  • Kaasaegseid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#314728

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2013

Personaliotsingufirma Recruitment Estonia OÜ kliendiks olevas ettevõttes saab tööd büroojuhataja -sekretär.

Vaata rohkem