Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138797

Büroojuhataja - infojuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhilisteks tööülesanneteks on koolituse koordinaatorite meeskonna juhtimine, dokumentatsiooni korrashoid, personalitöö, sularaha ja pangatoimingute ettevalmistamine, firmasisese ning –välise kommunikatsiooni korraldamine, kliendiandmebaaside haldamine

Ootused kandidaadile

  • väga hea kontakti- ja suhtlemisoskus
  • inimeste juhtimise oskus
  • hea ümberlülitusoskus, kiirus ja täpsus ka pingelises olukorras
  • võime otsustada iseseisvalt ja tegutseda tulemustele orienteeritult
  • organiseerimisvõime ja paindlikkus
  • kõrge teenindusvalmidus
  • hea arvutioskus (tekstitöötlus, tabeltöötlus)
  • baasteadmised asjaajamise korraldamisest, tööõigusest
  • väga hea eesti keele oskus, inglise keele baasoskused

Kasuks tuleb: kõrgharidus, eelnev bürootöö kogemus ning huvi koolitusvaldkonnas töötamise vastu.

Ettevõte pakub

  • väljakutsuvat tööd edukas meeskonnas
  • võimalust osaleda firma juhtimises juhtrühma koosseisus
  • arenemisvõimalust
  • konkurentsivõimelist palka ja ametiautot

Tööpakkumise number
#138797

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2008

Koolitus- ja arendusfirma SELF II on 1989. aastast tegutsev edukas ja kvaliteedile orienteeritud ettevõte, mis tegeleb firmasisese täiendkoolitusega ning firmade nõustamisega juhtimist ja psühholoogiat puudutavates valdkondades.

Vaata rohkem