Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63438

Büroojuhataja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- korraldab nn.vastuvõtu töö
- töö postiga
- nõupidamisteruumi ettevalmistamine
- suhtlemine tarnijatega, trantspordifirmadega, klientidega
- ostutellimuste koosatmine ja haldamine
- müügiprognooside ja raportite koostamine
- büroo kindlustamine vajalike materjalide ja töövahenditega

Ootused kandidaadile

- varasem administratiivtöö kogemus ja/või töökogemus ostujuhina (soovitatavalt meditsiinialases organisatsioonis)
- eesti keele valdamine, inglise keele oskus (kõnes ja kirjas), vene keele oskus (suhtlustasandil)
- MS Office tundmine
- korrektsus ja täpsus töös
- hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus.

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist töötasu
- vaheldusrikast ja huvitavat tööd.

Lisainfo

Töökoht asub Laagris.

Tööpakkumise number
#63438