Tööpakkumise number

585563

Ensto Ensek AS Büroohaldur

Töö kirjeldus

Sinu tööks on kogu kontoritöö sujuv korraldamine (vajalike bürootarvete olemas olu tagamine, telefoniteenindus, kirjavahetus, dokumentatsiooni korrashoid, sisekommunikatsiooni haldamine, koristusteenuse haldamine, nõupidamisruumide ja koosolekute teenindamine); külaliste vastuvõtt ja ettevõtte tutvustus; müügiüksuse toetamine ja personaliosakonna esindamine Paide tehases koos töösuhteid puudutava dokumentatsiooni korrashoiu ning infovahetusega

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult
• vähemalt keskharidust
• avarat silmaringi ja pealehakkamist
• head suhtlemisoskust ja pingetaluvust
• väga head eesti ja inglise keele oskust kõnes ja kirjas
• head arvuti kasutamise oskust (MS Office programmid)
Kasuks tuleb eelnev töökogemus rahvusvahelises ettevõttes; soome keele oskus suhtlustasandil ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Meie jaoks on oluline töötegemise tahe ning iseseisev mõtlemisvõime oma töö planeerimisel koos positiivse ellusuhtumisega

Ettevõte pakub

Sind ootavad
• suurepärased kolleegid
• oskustele ja tööle vastav töötasu
• kaasaegne töökeskkond
• koolitused ja erinevad võimalused arenguks ettevõtte sees
• sportimise toetus
• täiendav talvepuhkus vastavalt Enstos töötatud ajale
• võimalus kaasa rääkida väärika ajaloo ja hea mainega ettevõtte arengus

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
31. märts 2019
Kuulutus sisestati:
15. märts 2019
Soovin kandideerida

Büroohaldur

ENSTO ENSEK AS

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

Oleme üks juhtivaid tehnoloogiaettevõtteid maailmas ja hinnatumaid energiasäästlikkuse eksperte. Lubame säästa teie energiat ja pakume välja lahendusi, kuidas seda teha. Oleme tuntud energiasäästlike ja töökindlate toodete valmistajana

Eestis tegeleb Ensto metalltoodete tootmise, silikooni survevalu ning elektritarvikute ja valgustite koostamise ja müügiga. Eestis asuvad Ensto tehased Keilas,Tallinnas ja Paides kus töötab kokku üle 400 inimese

Vaatan ettevõtte profiili