Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #37164

Bürooassistent/konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on firma, mis tegeleb koolituste korraldamisega välismaal.
Seoses töömahu suurenemisega soovitakse oma meeskonda bürooassistent/konsultanti, kelle peamisteks tööülesanneteks on:
- klientidega suhtlemine
- sobiva koolituse leidmine
- lepingute sõlmimine
- töö välismaa koolidega
- messidel osalemine

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- lõpetatud kõrg - või keskeriharidust
- väga head eesti keele oskust kõnes ja kirjas
- väga head vene keele oskust kõnes ja kirjas
- väga head inglise keele oskust kõnes ja kirjas
- suhtlemisoskust
- aktiivsust
- kohusetundlikkust
- täpsust
- ausust
- kiiret reageerimisoskust

Ettevõte pakub

- vaheldusrikast ja huvitavat tööd
- kaasaegset töökeskkonda
- meeldivaid kliente/partnereid
- võimalust reisida

Tööpakkumise number
#37164