Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #552068

Bürooassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 16. august 2018
Kuulutus aegub:31. august 2018

Töö kirjeldus

Bürooassistendi tööülesanneteks on:

  • kandidaatide/klientide vastuvõtmine ja edasi juhatamine; kohvi/tee pakkumine
  • bürootarvete tellimine jm. jooksvad ülesanded (koostöös Pärnu ja Tallinna värbamisassistentidega)
  • erinevates andmebaasides info ajakohasena hoidmine
  • testide ja kandidaatide andmete (ka CV-de) sisestamine meie andmebaasi Karjäärikaust
  • konkursside käigus kandidaatidega suhtlemine – testimistele ja intervjuudele kutsumine
  • kokkuvõtete tõlkimine inglise keelde
  • reklaampindade broneerimine, reklaamide edastamine
  • töötamine tööotsijate ja avalike andmebaasidega ning projektijuhtimise programmiga (meie enda andmebaas Karjäärikaust, CV Keskus, CV- Online, LinkedIn, Google, Scoro jm)

Kui tahad just sellist tööd teha, ootame Sind kandideerima!

Ootused kandidaadile

Oled meie jaoks atraktiivne kandidaat, kui Sul on:

  • isiksuslik küpsus ja arusaam iseendast – tead, mida suudad ja soovid elus teha
  • kutseharidus/ kõrgharidus (bakalaureuse kraad)
  • kasuks tuleb eelnev assisteeriva töö kogemus
  • väga heal tasemel suuline ning kirjalik eesti ja inglise keele oskus. Kuigi igapäevane töökeel on eesti keel, on vaja tõlkida erinevaid tekste inglise keelde.
  • kontoritarkvara (MS Office) väga hea kasutamise oskus
  • soov teha assisteerivat tööd – meie värbamispartnerid küsivad abi pidevalt ja nad soovivad tunda, et aitad neid rõõmuga , meie kandidaadid ootavad alati sõbralikku kohtlemist. Sina lood meie ettevõttest esmamulje!
  • initsiatiivikus- meile meeldib, kui märkad ise, mida on vaja teha ning pakud abi
  • suutlikkus teha rutiinset tööd (töö on vahel üsna tehniline), töös on vajalik kiirus ja täpsus, samal ajal olla avatud suhtleja ja suhete looja
  • oskus oma tööaega planeerida
  • iseseisvus ja valmisolek meie arengus/töökorralduses kaasa rääkida – meie büroos on kõik töötajad samavõrra tähtsad ja olulised ressursiallikad, igaühe mõtted loevad

Tööpakkumise number
#552068

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2018
Kuulutus sisestati:
16. august 2018

Tammiste Personalibüroo aitab kõikjal Eestis asuvatel klientidel värvata õigeid inimesi, hinnata nii töötajaid kui kandidaate ning arendada meeskondi läbi haaravate koolituste. Meil on esindused Tallinnas ja Pärnus ning omame mahukat üleriigilist tööotsijate andmebaasi Karjäärikaust. Koolituspartneritena kasutame hinnatud Eesti koolitajaid.

Leiame töötajad paljudesse ärivaldkondadesse. Tööstusest tootmiseni, müügist ehituseni, energeetikast elektroonikani — tunneme end kõikjal koduselt

Vaata rohkem