BÜROOASSISTENT
Tööpakkumise number #730468

Tallinna Tehnikaülikool
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on:

  • strateegiabüroo asjaajamise ja dokumendihalduse korraldamine;
  • oma valdkonna regulatsioonide tundmine ning rakendamise oskus;
  • strateegiabüroo personalitöö ja raamatupidamisega seotud ülesanded;
  • töötajate nõustamine administratiivsetes küsimustes;
  • kontori igapäevane haldus ja korrashoid.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskeriharidus;
  • teadmised asjaajamisest ja dokumendihaldusest;
  • algteadmised raamatupidamisest ja personalitööst;
  • väga hea eesti ja hea inglise keele oskus;
  • hea arvuti kasutamise oskus;
  • oskus täita iseseisvalt ülesandeid ning ette näha prioriteete;
  • oskus oma aega planeerida;
  • soov strateegiabüroo arengut toetada ja sellesse panustada;
  • positiivne ellusuhtumine ja soov erinevate inimestega koostööd teha.

Ettevõte pakub

  • mitmekülgset ja huvitavat tööd akadeemilises keskkonnas;
  • meeldivat kollektiivi ja kaasaegset töökeskkonda;
  • 35 päeva puhkust aastas;
  • võimalust ennast ametialaselt täiendada.

Tööpakkumise number
#730468

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. september 2021
Kuulutus sisestati:
15. september 2021
BÜROOASSISTENT BÜROOASSISTENT

Vaata rohkem