Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198668

Bürooassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie eesmärk on leida oma meeskonda särav, abivalmis ning rõõmsameelne kolleeg.
Töö kirjeldus :

  • klientidega suhtlemine ja info edastamine;
  • telefonikõnedele vastamine;
  • büroo asjaajamise korraldamine;
  • dokumendiringluse ja infovahetuse korraldamine;
  • kauba saatedokumentide vormistamine programmis Navision;
  • meeskonna assisteerimine;

Ootused kandidaadile

  • Sa oskad kasutada Office programme (Word, Excel) ja Outlook-i
  • Sul on väga hea eesti keele suuline ja kirjalik oskus
  • Sa oskad vene ja inglise keelt suhtlustasandil
  • Sa oled suhtlemis- ja koostööaldis, korrektne ning hea pingetaluvusega
  • Sa oled positiivse ellusuhtumisega

Ettevõte pakub

  • erialaseid koolitusi
  • huvitavat tööd Eesti juhtivas hulgimüügi ettevõttes
  • tuge sõbralikult meeskonnalt
  • konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Kandideerimisel palume saata kaaskiri teemal „Miks peaksime valima just Sind ? “ ning pildiga CV

Tööpakkumise number
#198668