Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #551551

Bürooassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eduka kandidaadi põhiliseks tööks on :

  • juhi ning kaastöötajate assisteerimine
  • külaliste vastuvõtmine
  • klientidega suhtlemine ning nende abistamine
  • kontori heakorra tagamine
  • dokumentide liikumise korraldamine
  • telefonile vastamine ja kõnede suunamine

Ootused kandidaadile

  • erialane või kõrgharidus (võib olla ka omandamisel)
  • oskus suhelda kolleegidega, uute ja olemasolevate klientidega
  • hea arvutikasutamise oskus, head teadmised Wordist, Excelist
  • valmidus iseseisvaks tööks
  • täpsus, korrektsus ning hea suhtlemisoskus
  • kiire õppimisvõime
  • inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • mõnusaid ja nooruslikke töökaaslasi
  • võimalust areneda raamatupidamise vallas
  • kaasaegset töökeskkonda väikeses kuid stabiilses ettevõttes
  • hea asukoht Tallinna kesklinnas

Lisainfo

Kasuks tulevad:

  • algteadmised raamatupidamisest
  • soome ja vene keele oskus
  • juhilubade olemasolu

Tööpakkumise number
#551551

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
12. september 2018
Kuulutus sisestati:
14. august 2018

RevalHansa asutati 2000.aastal eesmärgiga pakkuda kvaliteetseid raamatupidamisteenuseid ning finantskonsultatsioone. Meie prioriteediks on alati olnud professionaalne, efektiivne ning kliendile mugav teenindus.

Vaata rohkem