Värsked tööpakkumised

Bürooassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 101035

Tööpakkumise number

101035

Töö kirjeldus

Kontori heakorra tagamine, asjaajamise ja kirjavahetuse korraldamine
Kontori bürootarvetega varustamine.
Telefonikeskuse haldamine ja külaliste vastuvõtu kordineerimine.
Informatsiooni kordineerimine nii Eesti kui ka Baltikumi tasandil.
Suhtlemine suurfirmadega üle maailma.

Nõudmised kandidaadile

  • Keskharidus
  • Hea inglise keele oskus
  • Vene keel suhtlemistasandil
  • Ausus
  • Korrektsus
  • Pingetaluvus
  • Süsteemsus
  • Initsiatiivikus
  • Arvutikasutamise oskus- Powerpoint, MS Outlook, MS Word, MS Excel, Internet jt.
  • Kasuks tuleb sekretäritöö kogemus

Omalt poolt pakume võimalust ennast teostada kiirelt arenevas rahvusvahelisi tuntuid brände turundavas firmas, konkurentsivõimelist tasu, meeldivat töökeskkonda ja sõbralikku meeskonda. Arenguvõimalust!
Ettevõttel on loodud töötajate motivatsiooniprogramm ja toetame töötajate sportimist.

Lisainfo

Töökoht asub uues kontoris Peterburi tee 92G.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
26. märts 2007

AS Prike on kogu Baltikumi hõlmav juhtiv joogifirma, kelle tooteportfelli hulka kuuluvad rahvusvaheliselt tuntud kaubamärgid nagu Hennessy, Moet& Chandon, Johnnie Walker, Metaxa, Gordon's, Bailey's, Smirnoff, Tetley tee, Luxuse kohv jt. Ettevõttes töötab 68 inimest.