Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #709362

Bürooassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kliendikõnedele vastamine ja kirjavahetuse haldamine
  • Aktiivne kliendisuhtlus telefoni teel
  • Kirjavahetuse ja dokumendihalduse korraldamine
  • Sissetulevate arvete administreerimine
  • Meeskonna abistamine erinevates jooksvates küsimustes
  • Kontori varustamine vajalike töövahenditega
  • Sujuva kontoritöö korraldamine
  • Firmaürituste korraldamine

Ootused kandidaadile

  • Suur soov ja oskus inimestega suhelda ja neile abiks olla

  • Väga hea organiseerimisvõime

  • Põhjalikkus, täpsus ja kohusetunne

  • Korrektsus suhtlemises ja oma töös

  • Arvutikasutamise oskus

  • Eesti ja inglise keele oskus

  • Hea stressitaluvus

  • Optimism ja rõõmus ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • Sõbralikku ja kokkuhoidvat meeskonda

  • Meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda

  • Koolitusvõimalusi

  • Motiveerivat töötasu

  • 35-te puhkusepäeva aastas

  • Ettevõtte tulemustest lähtuvaid lisaboonuseid

  • Sporditoetust

Tööpakkumise number
#709362