Värsked tööpakkumised

Bürooassistent-müügiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 187144

Tööpakkumise number

187144

Töö kirjeldus

Maailma tuntuimaid ja luksuslikemaid alkoholibrände turundava ja müüva ettevõtte meeskond otsib endale uut liiget- bürooassistent- müügiassistenti!

Bürootöö juhtimine-kirjavahetuse ning telefonikeskuse haldamine, reiside korraldamine, heakorra eest seismine.
Müügidirektori assisteerimine ja müügimeeskonna töö koordineerimisele kaasa aitamine.

Nõudmised kandidaadile

• Kui Sa räägid väga heal tasemel eesti keelt, heal tasemel inglise keelt ning suhtlustasandil vene keelt;
• Kui Sa omad või oled omandamas kõrgharidust;
• Kui Sa oled aktiivne ja ambitsioonikas;
• Kui Sa oled väga hea suhtleja ja sulle meeldib assisteerida;
• Kui Sa oled iseseisev ja oskad oma aega planeerida;
• Kui Sulle meeldib analüüsida ja numbrite maailm;
• Kui Sa talud aeg-ajalt rutiini ja oled hea pingetaluvusega;
Siis Sind me just oma meeskonda otsimegi!

Omalt poolt pakume võimalust ennast teostada kiirelt arenevas rahvusvahelisi tuntuid brände kogu Baltikumis turundavas ning müüvas ettevõttes, arenguvõimalust ja meeldivat meeskonda.
Arendame töötajast joogieksperdi!

Lisainfo

AS Prike asubTallinnas Peterburi tee 92G.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. november 2009
Kuulutus sisestati:
16. november 2009

AS Prike on 17-aastase kogemusega kogu Baltikumi hõlmav juhtiv joogifirma, kelle tooteportfelli hulka kuuluvad rahvusvaheliselt tuntud kaubamärgid: Hennessy, Moet& Chandon, Johnnie Walker, Gordon's, Bailey's, Smirnoff, Tetley tee, Luxuse kohv jt.
Ettevõttes töötab üle 90 inimese.
Täiendav info ettevõtte kohta www.prike.ee.