https://www.cvkeskus.ee/21518

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Büroo sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 21518

Tööpakkumise number

21518

Töö kirjeldus

Tööks on tavapärased sekretärikohustused, igapäevane info-vahetus nii lähima koostööpartneriga Soomes kui ka peakontoriga USA-s, bürootöö efektiivne korraldamine (varustatus bürootarvikutega, asjaajamine raamatupidamisfirmaga, majahalduriga jm). Oluline on töölõik raamatupidamise algdokumentidega (arvete, saatelehtede ning kuludokumentide registreerimine ning edastamine raamatupidamisfirmale).


Nõudmised kandidaadile

  • Sobilik kandidaat omab vilumusi sekretäritöös; on hea inglise keele oskusega; tuleb toime soome kõnekeelega; tunneb hästi büroo arvutitarkvara; omab kogemusi töös raamatupidamisdokumentidega; on heade suhtlemisoskustega, rahuliku ning tasakaaluka loomuga vaiksesse kontorimiljöösse sobiv (mitte väga noor) isiksus.


Ettevõte pakub

võimalust praktiseerida võõrkeeli rahvusvahelises keskkonnas, töötada stabiilses ning sõbralikus kollektiivis konkurentsivõimelise palga eest.


Lisainfo

Kandideerimiseks palume CV saata konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKo ReServ, e-mail: cv@areserv.ee
Märgusõna:"SEMICONDUCTOR"


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23 mai 2003
Kuulutus sisestati:
12 mai 2003

FIRMA NIMI PEIDETUD

Ülemaailmne USA korporatsioon National Semiconductor kuulub juhtivate mikroelektroonika seadmete projekteerijate ja tootjate hulka maailmas. Toodang suundub valdavalt telekommunikatsiooni turgudele. Korporatsiooni peakontor asub Santa Claras, töötajate koguarv ulatub 10 000-ni, üldkäive on ca 1,7 biljonit dollarit. Eesti tütarfirmas, kus tegeldakse mikroskeemide projekteerimisega, töötab 14 kõrgharitud inseneri.