Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #115723

Büroo-müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Igapäevane büroo elukorralduse juhtimine (telefonile vastamine, vajalike töövahendite tellimine ja ostmine, postitus, faksimine, kirjade koostamine). Personali ja projektijuhtide assisteerime erinevates töölõikudes.

Ootused kandidaadile

Keskharidus.
Eelnev kogemus sekretäri või assistendina.
Eesti keel emakeelena, hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas, kasuks tuleb vene või soome keele oskus.
Iseseisev, analüüsivõimega, meeskonna tööd hindav.

Täistööajaga töö: 09.00-18.00 ( 1 tund lõunat vabalt valitud ajal)
Töötasu: alates 6000.- EEK kuus (neto)

Tööpakkumise number
#115723

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. august 2007
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2007
Lisainfo palga kohta:
al. 6000

TEMP-TEAM Estonia OÜ kuulub Juhler Group kontserni, mis on üks suuremaid personaliteenusi pakkuvaid firmasid Põhjamaades. Lisaks Põhjamaadele on Juhler Groupil ka esindused Inglismaal, Saksamaal, Šveitsis, Poolas, Eestis, Lätis, Austraalias ja Singapuris

Vaata rohkem