Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41442

Büroo juhataja - raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on firmasisese raamatupidamise teostamine ning pearaamatupidaja assisteerimine ja haldustöö korraldamine:

  • tööajaarvestuse teostamine
  • arvete väljastamine
  • ostu ja müügireskontro arvestus
  • asjaajamise ja sekretäride töö korraldamine
  • haldustegevuse korraldamine
  • sekretäride asendamine

Ootused kandidaadile

Eeldame kiiret ja paindlikku tegutsemist, korrektsust ning oskust planeerida oma tööd ja aega. Töö on seotud teenindamisega, mis eeldab suhtlemisvalmidust, sõbralikkust, võimet märgata detaile ja tulla toime erinevate inimestega.

Nõutav haridus ja oskused

  • raamatupidamisalane töökogemus
  • teadmised asjaajamise korraldamisest
  • inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • hea arvuti kasutamise oskus Windows keskkonnas (word, excel, powerpoint)
  • hea suuline ja kirjalik väljendusoskus
  • kõrgharidus või selle omandamine
  • soovitavalt finants- või majandusalane haridus

Ettevõte pakub

  • raamatupidamisalast koolitust
  • firmasisest arenemisvõimalust
  • kaasaegset töökeskkonda
  • meeldivat kollektiivi

Lisainfo

Büroo juhataja - raamatupidaja võtame tööle tähtajalise lepinguga lapsehoolduspuhkusele mineva töötaja asemele.

Palun saada koos CV-ga ka oma kaaskiri, kus on kirjas Sinu palgasoov.

Tööpakkumise number
#41442