Värsked tööpakkumised

Büroo- ja transporditeenuse osakonna juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 185967

Tööpakkumise number

185967

Töö kirjeldus

Osakonnajuhatajana annad olulise panuse kogu kontserni tegevust mõjutava tugiüksuse toimimisse ja arengusse:
• lood visiooni ja motiveerid oma meeskonda
• tegeled büroo- ja transporditeenuse arendamisega
• juhid vastutusrikkaid projekte
• koostad eelarved ja jälgid nende täitmist
• valmistad ette teenuslepingud
• suhtled koostööpartneritega ja juhid läbirääkimisi

Nõudmised kandidaadile

See töö sobib just Sinule, kui:
• oled edukalt juhtinud väiksemat meeskonda vähemalt paari aasta vältel
• omad töökogemust transpordivaldkonnast, soovitavalt autopargi haldamisega seonduvalt
• omad finantsplaneerimise ja eelarvestamise kogemust
• oled tõestanud end hea projektijuhina
• oled ettevõtlik ja tulemusele orienteeritud
• oled avatud ja innovaatilise mõtlemisega
• suudad ennast kehtestada ka pingelistes olukordades
• Sul on väga hea suhtlemis- ja argumenteerimisoskus
• valdad kõrgtasemel eesti keelt ja heal tasemel inglise keelt

Varasem hangete korraldamise kogemus annab Sulle kandideerimisel eelise!

Ettevõte pakub

Tule meie meeskonda, sest
• siin saad osaks ambitsioonikast ja kiiresti arenevast organisatsioonist
• lood oma tööga lisaväärtust mitmele tuhandele inimesele üle Eesti
• saad võimaluse tegeleda uute ja innovaatiliste teemadega
• Sinu töö on vaheldusrikas ja meeskond mõnus
• pakume suurettevõtte hüvesid ja kindlat tööd stabiilses äris.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
8. november 2009
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2009

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia AS Kinnisvara büroo- ja transporditeenuse osakond osutab kontsernile bürootarvete ja trükiste hankimise ning arhiivi-, infokaitse- ja postiteenust, haldab autoparki ja korraldab transpordivahendite hankimist ja võõrandamist. Meie osakonna teeninduspiirkond hõlmab kogu Eestit.