Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #516395

BÜROO- JA TOOTMISE ASSISTENT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Büroo- ja tootmise assistendi töö eesmärgiks on tagada igapäevaselt ettevõtte töö sujuv kulgemine koostöös tootmisjuhi, projektijuhtide ja tootmistöötajatega.

Tööülesanded:

- Tootmisjuhi abistamine tootmise planeerimisel
- Töötajate puhkuste, haiguslehtede ja tööaja arvestuse ettevalmistus raamatupidajale
- Dokumendihalduse korras ja päevakohasena hoidmine
- Begin tööajagraafiku haldus ja ettevalmistus palgaarvestuseks
- Töölepingute ettevalmistus ja koostamine.
- Kontoritarvete ja muu kontoris vajamineva tellimine, kontori inventari haldus
- Koolituste ja siseürituste korraldamine

Ootused kandidaadile

- Väga hea suhtlemisoskuse, kiire ümberreageerimis- ja organiseerimisvõimega
- Teadmiste ja kogemustega asjaajamises ning töös dokumentidega
- Tugeva loogilise mõtlemisega
- Aus, täpne, kohusetundlik ja väga korrektne
- Omab kogemust majandustarkvaraga töötamisel (soovitavalt Directo)
- Väga hea vene keele oskus suhtlustasandil lisaks eesti keelele, kasuks tuleb inglise keel
- Särasilmsus ja positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

- Mitmekülgset ja vaheldusrikast tööd Tallinna südames
- Konkurentsivõimelist palka
- Sporditoetust
- Erinevaid toetusi isiklikeks tähtsündmusteks (1.klassi mineva lapse toetus, lapse sünni toetus jne )
- Töötamist uutes, äsja remonditud äriruumides ja kaasaegses tootmises
- Toetavat meeskonda, kes aitab sul igati uusi teadmisi omandada ja edasi areneda.
- Võimalust praktiseerida eesti, vene ja inglise keele kasutamist igapäevaselt
- Töötamist järgides kvaliteedistandardeid (ISO9001, ISO14001 ja OHSAS18001) ning võimalust osaleda protsesside edasi arendamises

Lisaküsimuste korral võta ühendust:
Merle Tamm
merle(at)esb.com.ee
+3725155002

Tööpakkumise number
#516395

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2018

ESB on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb madalpingesüsteemide projekteerimisega ja tootmisega. Äriühing on asutatud 2012 a. selles vallas pikka aega tegelenud inimeste kompetentse koondades, et ühendada suurettevõtte kogemused ja kvaliteet ning väikeettevõtte paindlikkus. Selline kombinatsioon on andnud ettevõttele kvaliteetse toodangu ja rahulolevad kliendid

Vaata rohkem