Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #674665

Büroo- ja personalijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 1500 €/kuus
Kuulutus sisestati: 3. november 2020
Kuulutus aegub: 2. detsember 2020

Töö kirjeldus

  • Personalialase dokumentatsiooni koostamine, uuendamine ja haldamine

  • Ettevõtte kultuuri ja traditsioonide hoidmine

  • Ühisürituste ja koolituste korraldamine

  • Ettevõtte siseste värbamisprotsesside korraldamine

  • Igapäevase büroohalduse tagamine

  • Ettevõtte sisese infovahetuse sujuv tagamine

  • Juhatuse ja meeskonnaliikmete abistamine

Ootused kandidaadile

  • Sul on erialane haridus (personali, õiguse või majanduse alane)
  • Varasem vähemalt kaheaastane töökogemus sarnasel ametikohal
  • Oled täpne, kohusetundlik ja väga hea aja planeerimisoskusega
  • Oled suurepärane inimeste tundja ja väga hea suhtlemisoskusega
  • Räägid ja kirjutad suurepäraselt eesti ja inglise keeles
  • Oled kõrgtasemel arvutikasutusoskusega (sh MS Office programmid)

Kasuks tuleb:

  • B-kategooria juhiload
  • Kogemus turunduse valdkonnas (sisuturundus, kodulehed, tekstiloome)
  • Kujundusprogrammide tundmine ja rakendusoskus
  • Scoro tarkvara kasutusoskus
  • Arendus ja/või juhtimiskogemus

Ettevõte pakub

  • Oma tööd ja tööaega ise planeerida ning juhtida

  • Võimalust osaleda täiendkoolitustel

  • Saada osa ettevõtte ülesest motivatsioonipaketist

  • Võimalust töötada nooruslikus ja kiiresti arenevas meeskonnas

  • Võimalust päriselt oma ideid ellu viia ilma range raamistikuta

  • Võimalust aidata ellu viia rohetehnoloogia projekte

Tööpakkumise number
#674665

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
3. november 2020

DeltaE Inseneribüroo pakub energiasäästmise täislahendusi äriklientidele. Oleme orienteeritud valdkondadele ja lahendustele, kus tasuvusaeg jääb alla kolme aasta ning on võimalik saavutada kuni 90% kokkuhoidu. Tänaseks on DeltaE üks juhtivaid energiasäästmise täislahendusi pakkuv ettevõte Eestis.

Vaata rohkem