Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196792

Büroo- ja kommunikatsioonijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kontori igapäevatöö sujuv korraldamine
- Koosolekute ja ürituste organiseerimine
- Lähetuste organiseerimine
- Sisekommunikatsioonialaste tekstide kirjutamine, tõlkimine ja toimetamine
- Informatsiooni edastamine kasutades siseveebi ja massmeili

Ootused kandidaadile

- Hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
- Vene keele oskus vähemalt suhtlustasemel
- Hea arvuti kasutamise oskus
- Hea eneseväljendus (suuline – ja kirjalik) ning suhtlemisoskus
- Organiseeritus, täpsus ja korrektsus

Kasuks tuleb:
- Administratiivtööalane haridus ja eelnev töökogemus antud valdkonnas

- Arendavat töökogemust rahvusvahelises ettevõtte meeldivas ja toetavas meeskonnas

Tööpakkumise number
#196792