Värsked tööpakkumised

Büroo assistent-personalispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212763

Tööpakkumise number

212763

Töö kirjeldus

- igapäevased assistenditööd koosolekute protokollimisest ja külaliste vastuvõtust kuni kontoritehnika jooksva hoolduseni
- personaliarvestus (töötajatega seotud lepingute jm dokumentatsiooni vormistamine)
- teiste üksuste assisteerimine igapäevastes tegevustes
- ettevõtte veebilehe korrashoid, ühisürituste korraldamises osalemine

Nõudmised kandidaadile

- positiivne ellusuhtumine, initsiatiiv, täpsus, süsteemsus, abivalmidus, suhtlemisjulgus
- igapäevase bürootöö korraldamise ning asjaajamise süstematiseerimise kogemus
- personalitöö kogemus personaliarvestuse valdkonnas,
- mõne personaliarvestuse programmi, soovitavalt Taavi, tundmine
- väga hea eesti keele oskus, vene ja inglise keele oskus suhtlemistasandil
- MS Office arvutiprogrammide kasutamise oskus

Ettevõte pakub

Pakume Sulle
• head töötasu
• kaasaegset töökohta
• sõbralikke töökaaslasi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. november 2010
Kuulutus sisestati:
19. november 2010

Express Post AS on alates 1997. aastast tegutsev Eesti Meedia ja Ekspress Grupi tütarettevõte, mis tegeleb ajakirjandusväljaannete tellimuste vastuvõtmise, andmebaaside halduse ja varahommikuse kojukandega.