Büroo assistent (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendajaks)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183420

Tööpakkumise number

183420

Töö kirjeldus

• Igapäevase infoliikumise ja dokumendiringluse haldamine
• Siseklientide ja külaliste teenindamine s.h nõupidamiste ja kohtumiste tehniline ettevalmistamine
• Bürooruumide heakorra tagamine
• Kontoritehnika korrashoiu jälgimine, büroo varustamine vajalike töövahenditega,
• Dokumentide arhiivi andmiseks ettevalmistamine

Nõudmised kandidaadile

• Vähemalt keskharidus, soovitavalt sekretäri või juhiabi erialal
• Eesti keele vaba valdamine
• Hea vene ja inglise keele oskus
• Töökogemus asjaajamise korraldamises, dokumentide haldamises
• Oskus probleemidega tegelemise asemel neid ennetada, oma töid ja tegevusi iseseisvalt planeerida
• Valmisolek pingutada, et ümbritsev töökeskkond kõikide jaoks kena ja meeldiv oleks
• Hea MS Office programmide kasutamisoskust
• B kategooria juhiloa olemasolu ning vähemalt pooleaastane sõidukogemust

Pakume võimalust töötada modernses töökeskkonnas, osaleda täiendkoolitustel, kasutada ametiautot, saada väärilist töötasu ja kasutada oma töötajate lisahüvesid.

Lisainfo

Töökoht asub Harjumaal Rae vallas Põrguvälja tee 6.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. september 2009
Kuulutus sisestati:
2. september 2009

Eesti tuntuimat kaubamärki omav AS Kalev on tegev mitmetes valdkondades: sokolaadi-, suhkru- ja jahukondiitritoodete tootmine ja müük, piimatoodete tootmine ja müük ning kinnisvaraarendus ja –haldus. Kalev on Eesti elanike hinnangul üks kõige mainekaimatest ettevõtetest.

AS Kalev Chocolate Factory kutsub Sind oma sõbralikku meeskonda, kui soovid pühenduda suurte eesmärkide saavutamisele, oled valmis uuteks ja huvitavateks väljakutseteks ning omad teadmisi ja oskusi pakutava töö tegemiseks.