Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #123312

Büroo assistent

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime abivalmis ja aktiivset töötajat meie müügiosakonna ja bürootöö assistendiks

Ootused kandidaadile

kohusetundlikkus, rõõmsameelsus,keskendumisvõime
hea suhtlemisoskus
initsiatiiv ja korrektsus
arvuti kasutamise oskus (Excel)
väga hea eesti keele valdamine, vajalik ka inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda
Koolitus- ja enesearendamisvõimalusi
Rahvusvahelise firma töökogemust
Töö tulemustest sõltuvat tasu
Sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi

Lisainfo

kasuks tuleb:
vene ja soome keele oskus

Tööpakkumise number
#123312

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. september 2007
Kuulutus sisestati:
12. september 2007

AS Saajos Inexa on Harju Elektri gruppi kuuluv metallist ehituse- ja laevade tuletõkke uksi tootev ettevõte Keilas. Müügikäibest 80 % moodustab eksport ja olulisemad turud on Skandinaavia, Inglismaa, Saksamaa ning Holland. Lisainfot firma kohta leiad: www.saajos.ee

Vaata rohkem