Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #342517

Burlesque Star - Hostess

CVKeskus.ee klient
Euroopa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

★ Pakume alanud suviseks hooajaks nii proffidele kui andekatele algajatele burlesque artistidele tööd, mille sisuks on:

  • burlesque stiilis lavashow (topless),
  • burlesque stiilis privaatshow (topless või striptiis),
  • hostessi-konsumatsioonishow (vt. www.starlife.ee/konsumatsioon).
★ Pakume tööd ainult klubides, mis vastavad Starlife Clean Club tähe nõuetele - töö klubis on puhas, ohutu ja seaduslik, klubis ei ole prostitutsiooni ega
eskkortteenuseid, keelatud on tantsijate-hostesside puudutamine (käperdamine), solvamine ja ahistamine.
★ Leping alates 2 nädalast.

Ootused kandidaadile

★ Vanus vähemalt 18.
★ Inglise vestluskeele oskus vähemalt keskmisel tasemel.
★ Valmidus välismaale tööle reisimiseks vähemalt 2-nädalaks.
★ Tööks vajalikud isikuomadused.

★ AITAME ALUSTADA-EDENDADA RAHVUSVAHELIST SHOWKARJÄÄRI, TEENIDA HEAD RAHA JA SAADA STAARIKS!
★ Pakume tasuta reisikorraldusteenust.
★ Neile, kes tulevad töövestlusele väljastpoolt Tallinnat ning asuvad tööle meie klubides, kompenseerime piletid Eesti ja Läti piires.
★ Iga tööleasujat toetame kinkekaardiga tantsukostüümide ja -kingade soetamiseks www.dancekittens.eu butiikist.

Lisainfo

★ Soovitame lugeda artiklit HOW TO BECOME A BURLESQUE STAR - www.wikihow.com/Become-a-Burlesque-Star

Tööpakkumise number
#342517

Asukoht:
Euroopa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: 2000 - 8000 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
14. mai 2014
Lisainfo palga kohta:
Tulemuspalk

★ Pakume tööd tantsijatele-hostessidele Soomes, Šotimaal, Prantsusmaal, Taanis ja Austrias ning hostessidele Küprosel.
★ Pakume tööd nii professionaalidele kui ka asjaarmastajatele ja algajatele. Aitame alustada ja edendada tulusat ja turvalist rahvusvahelist karjääri, teenida head raha ja soovi korral saada staariks.
★ Meie klubides teenivad tantsijad-hostessid 2000-8000 eurot kuus, tipptegijad ka rohkem. Lühikeste lepingutega töötades on nädalapalk tavaliselt 500-2000 eurot.
★ Pakume tasuta väljaõpet ja tulusat tööpraktikat meie klubides.
★ Pakume tasuvat tööd lühikeste lepingutega (alates 1 nädalast), kevad-suviseks hooajaks ja ka aastateks.
★ Kõik meie poolt pakutavad klubid on tunnustatud Starlife Clean Club tähega või on edukalt läbimas Starlife Clean Club Star hindamisprotsessi - töö meie klubides on puhas, turvaline ja seaduslik, klubides ei ole prostitutsiooni ega eskortteenuseid, ning keelatud on tantsijate-hostesside puudutamine (käperdamine), solvamine ja ahistamine.

Vaata rohkem