2023-08-23 14:48:55

BURLESQUE-ARTIST

CVKeskus.ee klient
100 - 1000 €/päevas Bruto

Töö kirjeldus

★ Otsime burlesk-stiilis show-gruppi ja/või sooloesinejaid (nii tantsijaid-lauljaid kui tantsijaid) esinema Aberdeenis Šotimaal (Suurbritannia) parimates öö- ja
striptiisiklubides (show võib olla ilma striptiisita).
★ Pakume võimalust luua oma alaline burleskiteater/programm.
★ Oleks hea kui artistid lisaks esinemisele teeksid ka hostessitööd, vt. www.starlife.ee/konsumatsioon.

★ Мы ищем шоу-группу, также танцовщиц и танцовщиц-певиц для соло-шоу, в стиле бурлеск, для выступления в лучших ночных и стриптиз-
клубах (шоу может быть без стриптиза) в Абердине в Шотландии (Великобритания).
★ Мы предлагаем возможность основать своий постоянный театр/шоу бурлеска в Абердине.
★ Было бы неплохо, если бы артисты, в дополнение к шоу работали также в качестве хостесс - www.starlife.ee/konsumatsija.

Ootused kandidaadile

★ See tööpakkumine on ka algajatele.
★ Eeldame, et kandidaatidel on tööks vajalikud isikuomadused.

★ Эта вакансия также для начинающих.
★ Мы предполагаем, что у кандидатов есть личные качества необходимые для работы.

★ Aberdeen on jõukas heaolulinn - "Euroopa naftapealinn" ("Oil Capital of Europe") on hääletatud mitmetes küsitlustes kõige õnnelikumaks kohaks
Suurbritannias.
★ Meie artistid teenivad Aberdeenis väga hästi, tipp-päevapalgad on kuni 1000 GBP (1150 EUR), tavaliselt alates 300 GBP (350 EUR) päevas.

★ Абердин, процветающий город известный и под названием «нефтяная столица Европы», был признан в нескольких опросах, как самое
счастливое место в Великобритании.
★ Наши артисты зарабатывают в Абердине в хорошие дни до 1000 фунтов стерлингов (1150 евро), обычно от 300 фунтов стерлингов (350 евро)
в день.