Tööpakkumise number

591536

RESTORAN WAKSAL OÜ Burgerimeister

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda suvehooajaks tegusat burgerimeistrit, kelle peamiste tööülesannete hulka kuulub burgerite valmistamine ja eeskujulik klientide teenendamine. Waksal Ekspress asub Elva ajaloolise raudteejaama endises pagasiaidas, kus alustame mais kolmandat hooaega. Pakume "Sütel Sündinud" ehk elusal tulel ja suitsus valmistatud gurmeeburgereid, BBQ praade, erinevat näputoitu ja karastusjooke! Aktiivsel ja hakkajal inimesel pole eelnev töökogemus vajalik!

PS. Töö sobilik ka õpilasele!

Nõudmised kandidaadile

* Töö- ja teotahe
* Hea suhtlemisoskus
* Kohusetundlikus
* Hoolsus

Ettevõte pakub

* Konkurentsivõimelist töötasu
* Väljaõpet
* Paindlikku graafikut
* Mõnusat meeskonda
* Hooaja lõppedes võimalust jääda tööle mõnes teises müügipunktis

Asukoht:
Tartumaa
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
14. mai 2019
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2019
Brutopalk:
Alates 800 kuni 1200 EUR kuus
Soovin kandideerida

Burgerimeister

RESTORAN WAKSAL OÜ

Vaatan ettevõtte profiili