Tööpakkumise number

585531

Waksal Express OÜ Burgerimeister

Töö kirjeldus

Novembris T1-mall of Tallinnas avatud Waksal Ekspress otsib oma ridadesse tõelist burgerimeistrit, kes lisaks maailma maitsvamate burgerite valmistamisele oleks ka särav klienditeenindaja.

Nõudmised kandidaadile

Pead lugu korrast ning valdad eesti kui ka inglise keelt. Vene keele oskus tuleb kasuks!

Tööd mõnusas kollektiivis, paindlikku tööaega ja brutopalka 1000 EUR kuus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
15. märts 2019
Soovin kandideerida

Burgerimeister

WAKSAL EXPRESS OÜ

Waksal Ekspress on alguse saanud Elvast. Alustasime ajaloolises jaamahoones restoran Waksaliga, hiljem avasime samas esimese Waksal Ekspressi kus pakume parimast eestimaisest toorainest tehtud tänavatoitu. Tänaseks asume veel Tartus Lõunakeskuses, lisaks on meil veel Elvas Waksal Wabrik, kus toodame BBQ liha Waksal Ekspresside jaoks ning T1 Mall of Tallinnas

Vaatan ettevõtte profiili