Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #311667

Burgerikuklite valmistaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on burgerisaiade ja einesaiabatoonide valmistamine.
Töö aeg 16.00-02.00 P-N.

Ootused kandidaadile

Eelnevat töökogemust, kohusetunnet, täpsust, pingetaluvust.
Soovi siduda end ettevõttega vähemalt aastaks.
Kasuks tuleb erialane haridus.

Ettevõte pakub

Transpordikompensatsiooni öise vahetuse töötajatele.
Soodustusi ettevõtte toodangu ostmisel.
Toorainete ostmise võimalust hulgihinnaga.
Ettevõtte ühisüritusi.
Vajadusel väljaõpet kohapeal.

Tööpakkumise number
#311667

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 550 - 650 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
18. juuni 2013

Reinu Toidukaubad OÜ on toidukaupade tootmisega tegelev ettevõte. Tegevust alustasime 1997.a. Ettevõtte põhitooted on kulinaariatooted, pizzad, valmistoidud. Müüme oma tooteid Reinu Pizza ja Gulinaar kaubamärkide all. Turustame oma tooteid üle Eesti ja 20% valmistatavast toodangust ekspordime Soome ja Rootsi.

Vaata rohkem