Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643809

BURGER KING'i vahetusevanem (Ülemiste keskus)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 9. märts 2020
Kuulutus aegub: 7. aprill 2020

Töö kirjeldus

- Klientidele kuningliku teeninduskogemuse pakkumine
- Vahetuse töö efektiivne juhtimine
- Kauba tellimine ja inventuuride läbiviimine
- Restorani kvaliteedi edendamine koostöös juhtkonnaga

Ootused kandidaadile

- Oled näljane uute teadmiste ja väljakutsete järele
- Soovid pakkuda koos meeskonnaga klientidele kuninglikku toiduelamust
- Oled kiire, täpne ja julge kohtudes erinevate olukordadega
- Soovid juhtida oma meeskonda kõrgele Burger King’i teenindustasemele
- Sul on hea eesti, vene ja inglise keele oskus

- Olla osa maailmakuulsa restorani põnevast avamisprotsessist Eestis
- Õppida ja tööalaselt kasvada nii rahvusvahelises kiirtoiduketis kui ka Tallink Grupis
- Osaleda Burger King’i koolitus- ja väljaõppeprogrammis
- Töötada nii nagu soovid – töögraafik ja tööaeg on paindlikud
- Saada osa erinevatest soodustustest Burger King’is ning Tallink Grupis

Tööpakkumise number
#643809

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
7. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
9. märts 2020

AS Tallink Grupp on oma 14 laeva ning 6 liiniga kujunenud suurimaks laevafirmaks Läänemerel. Peale laienemise merel, on Tallinki suunaks pakkuda mitmekesisemat teenindust ka maal. Tallinna kesklinnas asub Tallink City Hotel, lisaks Tallink Spa & Conference Hotel ja Tallink Express Hotel. Senine kiire areng paneb meid otsima juurde tublisid ja teotahtelisi inimesi, kes oleksid oma ala professionaalid ja tunneksid rõõmu sellest mida nad teevad.

BURGER KING® on kiiresti arenev rahvusvaheline restoranikett, mille kaubamärgi esindusõigus Baltikumis kuulub Tallink Grupile.
Otsime peagi avatavatesse restoranidesse rõõmsameelseid ja initsiatiivikaid inimesi, kellel on soov luua koos meiega midagi uut ja olla osa Burger King´i rahvusvahelisest eduloost.

Vaata rohkem