Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #646355
Veebipõhine värbamine

Burger King'i teenindustalent (Balti jaam)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

  • Olla osa maailmakuulsa restorani põnevast avamisprotsessist Eestis

  • Õppida ja tööalaselt kasvada rahvusvahelises kiirtoiduketis

  • Osaleda Burger King’i koolitus- ja väljaõppeprogrammis

  • Töötada nii nagu soovid – töögraafik ja tööaeg on paindlikud

  • Saada osa erinevatest soodustustest Burger King’is ning Tallink Grupis

  • Karjäärivõimaluste vastu nii Burger King´is kui Tallink Grupis

Ootused kandidaadile

  • Oled näljane uute teadmiste ja väljakutsete järele

  • Soovid pakkuda koos meeskonnaga klientidele kuninglikku toiduelamust

  • Sul on hea eesti, vene ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • Klientidele kuningliku teeninduskogemuse pakkumine

  • Toidu valmistamine vastavalt Burger King´i standarditele

  • Puhtuse ja korra tagamine restoranis

Tööpakkumise number
#646355

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
26. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem