Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #310681

Buldooserijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Buldooserijuhi tööülesanneteks on töötamine buldooseriga,
pinnase planeerimine ja teede aluste ettevalmistamine.

Ootused kandidaadile

* Kasuks tuleb eelnev töökogemus
* Tehnika tundmine
* Ausus ja kohusetundlikkus
* Täpsus

Kindlat ning motiveerivat töötasu, vajalikke töövahendeid ning vajadusel ka väljaõpet.

Lisainfo

Buldooserile on paigaldatud 2D ja 3D seadmed.

Ühendust saab ka telefonil: +372 53980733

Tööpakkumise number
#310681

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
24. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2013

Esse Transport OÜ tegeleb kallurautodega transportteenuse osutamise, kaevetööde, teedeehituse ja haljastusega.

Vaata rohkem