Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #521481

BULDOOSERIJUHT

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd Soomes BULDOOSERIJUHTIDELE
CAT - D6 ja CAT - D8

Ootused kandidaadile

- oskus tööd teha D6 Caterpillariga, millel on peal 3D seadmed;
- oskus tööd teha D8 Caterpillariga.
- erialane töökogemus vähemalt 1-2 aastat;
- tehnika tundmine
- Põhjamaades kehtiv tööturvalisusekaart;

Töötasu vastavalt Soome ametiala kollektiivlepingule ja vajadusel majutust.
Pikaajalist töölepingut Soome firmaga.
Graafiku alusel tööd.

Tööpakkumise number
#521481

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 13 €/tunnis
Kuulutus aegub:
31. märts 2018
Kuulutus sisestati:
2. märts 2018

Aalto Henkilöstöpalvelut on Soome üks suuremaid personaliteenuseid pakkuv ettevõte. Meie personaliteenused hõlmavad tööjõu renti, vahendamist - ning otsevärbamist ehituse, -tööstuse - ja logistika valdkonnas. Avasime oma esinduse - Aalto Eesti OÜ- nüüd ka Tallinnas.

Vaata rohkem