Värsked tööpakkumised

Buldooserijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 459011

Tööpakkumise number

459011

Töö kirjeldus

Pakume tööd Soomes BULDOOSERIJUHTIDELE KAEVANDUSTES
CAT - D6 ja CAT - D8

Nõudmised kandidaadile

- oskus tööd teha D6 Caterpillariga, millel on peal 3D seadmed;
- oskus tööd teha D8 Caterpillariga.
- erialane töökogemus vähemalt 1-2 aastat;
- tehnika tundmine;
- Põhjamaades kehtiv tööturvalisusekaart;

Töötasu vastavalt Soome ametiala kollektiivlepingule ja vajadusel majutust.
Pikaajalist töölepingut Soome firmaga.
Graafiku alusel tööd.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. märts 2017
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2017
Brutopalk:
Alates 13 EUR tunnis

Aalto Henkilöstöpalvelut on Soome üks suuremaid personaliteenuseid pakkuv ettevõte. Meie personaliteenused hõlmavad tööjõu renti, vahendamist - ning otsevärbamist ehituse, -tööstuse - ja logistika valdkonnas. Avasime oma esinduse - Aalto Eesti OÜ- nüüd ka Tallinnas.