Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636182

Buldooseri juht

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teede, tänavate ja platside ehitus ning pinnaste teisaldamine ja planeerimine 2D/3D buldooseeriga.

Ootused kandidaadile

Buldooseri planeerimistööde kogemusega või oskus töötada rasketehnikaga. Kasuks tuleb 3D seadmete kasutamise oskus, eelnevalt kogemust masina hooldamisel, kohusetundlikust ning head pingetaluvust.

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist töötasu.
Stabiilset tööd kaasaegses töökeskkonnas ja sõbralikke ning toetavaid töökaaslasi.

Tööpakkumise number
#636182

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 10 €/tunnis
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
20. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

BESSER OÜ on 8 aastane ettevõte Eesti ehitusturul.
Põhiline tegevusvaldkond: Ehitusmasinate ja tööriistade rent.
Me rendime buldooserit Komatsu D51PX-22 koos 3D nivelliiriga Leica. Sellist spetstehnikat kasutatakse ehitustöödel ja ehitusplatsidel.

Vaata rohkem